Dubbel Dames 30 Punten B

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# gewonnen
games
# verloren
games
Verschil
1 Pinto Anais-Van den Eynden Marie 41 14 163 47 116
2 Wuyts Ellen-Van Doren Anke 37 14 123 97 26
3 Van Uythem Myrthe-Pauwels Inge 35 14 119 78 41
4 Van den Broeck Wendy-Van Genechten Nicole 34 14 116 79 37
5 Verschueren Rita-Van Den Bergh Rita 29 14 105 92 13
6 Flips Hilde-Gille Tinne 29 14 104 91 13
7 Van Gorp Stefanie-Donckers Els 28 14 90 78 12
8 Van der Elst Debby-Sluyts Marina 28 14 93 108 -15
9 Elsen Kathleen-Bruyndonckx Eva 28 14 81 99 -18
10 Hoste Leen-Van Dingenen Anne 26 14 83 96 -13
11 Scheveneels Saskia-Scheveneels Sarah 24 14 82 97 -15
12 Milants Heidi-Boeckx Christel 24 14 80 124 -44
13 Van Craen Linda-Casteels Nik 21 14 83 121 -38
14 Vermeylen Annelies-Ceusters Alma 20 14 86 115 -29
15 Van Den Bruel Eline-Demuijnck Stephanie 16 14 51 137 -86



wedstrijden


Stefanie Van Gorp - Els Donckers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
30974 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 30-09-2018 15:30 T5 5-7 
30994 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 04-11-2018 12:00 T9 1-11 
30963 Anais Pinto - Marie Van den Eynden Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 10-11-2018 15:00 T9 6-6 
30987 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 11-11-2018 16:00 T7 7-7 
31023 Hilde Flips - Tinne Gille Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 17-11-2018 16:00 T8 7-5 
33403 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 18-11-2018 14:30 T10 6-8 
31061 Linda Van Craen - Nik Casteels Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 02-12-2018 15:00 T9 4-10 
30969 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 22-12-2018 16:30 T6 9-4 
31047 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 05-01-2019 16:00 T8 0-5 
31012 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 27-01-2019 20:00 T7 6-4 
30980 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 09-03-2019 16:00 T9 7-6 
31002 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 23-03-2019 16:00 T8 6-7 
30961 Heidi Milants - Christel Boeckx Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 30-03-2019 17:30 T6 7-6 
30965 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 06-04-2019 15:00 T7 7-4 



Heidi Milants - Christel Boeckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31007 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Heidi Milants - Christel Boeckx zo 23-09-2018 20:00 T9 9-3 
30990 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Heidi Milants - Christel Boeckx za 06-10-2018 15:30 T10 3-9 
31017 Hilde Flips - Tinne Gille Heidi Milants - Christel Boeckx zo 09-12-2018 20:30 T10 11-4 
30967 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Heidi Milants - Christel Boeckx zo 16-12-2018 16:30 T6 11-6 
30962 Anais Pinto - Marie Van den Eynden Heidi Milants - Christel Boeckx zo 10-02-2019 20:00 T9 17-1 
31054 Linda Van Craen - Nik Casteels Heidi Milants - Christel Boeckx za 02-03-2019 19:30 T10 7-9 
30998 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Heidi Milants - Christel Boeckx za 09-03-2019 16:00 T8 7-9 
31041 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Heidi Milants - Christel Boeckx za 09-03-2019 17:30 T10 8-9 
30964 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Heidi Milants - Christel Boeckx zo 17-03-2019 15:00 T7 9-5 
33396 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Heidi Milants - Christel Boeckx zo 24-03-2019 17:30 T10 9-5 
30961 Heidi Milants - Christel Boeckx Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 30-03-2019 17:30 T6 7-6 
30983 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Heidi Milants - Christel Boeckx vr 05-04-2019 22:00 T8 9-5 
30971 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Heidi Milants - Christel Boeckx za 06-04-2019 18:00 T8 8-5 
30977 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Heidi Milants - Christel Boeckx zo 21-04-2019 19:30 T10 10-3 



Anais Pinto - Marie Van den Eynden
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31050 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 29-09-2018 16:00 T9 2-11 
30988 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-10-2018 18:00 T7 3-10 
30963 Anais Pinto - Marie Van den Eynden Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 10-11-2018 15:00 T9 6-6 
30966 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 29-12-2018 18:30 T6 5-8 
30975 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 13-01-2019 20:00 T8 5-9 
31064 Linda Van Craen - Nik Casteels Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 20-01-2019 19:00 T8 4-14 
30996 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 10-02-2019 17:30 T5 2-14 
30962 Anais Pinto - Marie Van den Eynden Heidi Milants - Christel Boeckx zo 10-02-2019 20:00 T9 17-1 
31015 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 23-02-2019 19:00 T9 1-13 
30981 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 09-03-2019 14:00 T9 2-13 
33406 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-04-2019 16:00 T8 4-12 
30970 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-04-2019 20:00 T8 1-17 
31026 Hilde Flips - Tinne Gille Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 21-04-2019 12:00 T8 5-8 
31005 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Anais Pinto - Marie Van den Eynden ma 22-04-2019 20:00 T9 6-11 



Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
33398 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 29-09-2018 16:00 T8 5-9 
31056 Linda Van Craen - Nik Casteels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 24-11-2018 19:30 T5 3-9 
31019 Hilde Flips - Tinne Gille Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten do 27-12-2018 20:30 T10 3-9 
30966 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 29-12-2018 18:30 T6 5-8 
30999 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 05-01-2019 15:30 T5 5-10 
30968 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 12-01-2019 20:30 T5 9-7 
30972 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 09-02-2019 18:30 T10 10-7 
30991 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 09-03-2019 18:30 T6 2-13 
30964 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Heidi Milants - Christel Boeckx zo 17-03-2019 15:00 T7 9-5 
31009 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten vr 22-03-2019 17:30 T10 3-11 
30984 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten vr 29-03-2019 18:30 T5 10-6 
30965 Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 06-04-2019 15:00 T7 7-4 
31043 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 06-04-2019 18:00 T9 6-7 
30978 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 20-04-2019 15:30 T10 6-7 



Ellen Wuyts - Anke Van Doren
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31011 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 28-10-2018 18:30 T5 6-10 
30967 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Heidi Milants - Christel Boeckx zo 16-12-2018 16:30 T6 11-6 
30969 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 22-12-2018 16:30 T6 9-4 
30973 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 05-01-2019 19:30 T10 7-10 
30979 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 05-01-2019 20:30 T6 4-7 
31046 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Ellen Wuyts - Anke Van Doren vr 11-01-2019 19:00 T9 4-11 
31022 Hilde Flips - Tinne Gille Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 12-01-2019 19:00 T9 9-6 
30968 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 12-01-2019 20:30 T5 9-7 
30986 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 10-02-2019 19:30 T6 7-11 
33401 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 10-02-2019 20:30 T5 8-8 
30993 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Ellen Wuyts - Anke Van Doren vr 08-03-2019 19:00 T9 7-12 
31059 Linda Van Craen - Nik Casteels Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 09-03-2019 19:00 T8 6-8 
31001 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 23-03-2019 18:30 T5 5-10 
30970 Ellen Wuyts - Anke Van Doren Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-04-2019 20:00 T8 1-17 



Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
30982 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 23-09-2018 18:30 T5 8-5 
30974 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 30-09-2018 15:30 T5 5-7 
31016 Hilde Flips - Tinne Gille Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 07-10-2018 20:30 T5 5-8 
30989 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh za 10-11-2018 18:30 T5 6-5 
30976 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh za 10-11-2018 19:30 T5 4-9 
31053 Linda Van Craen - Nik Casteels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 09-12-2018 18:00 T8 5-9 
30973 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 05-01-2019 19:30 T10 7-10 
30975 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 13-01-2019 20:00 T8 5-9 
30997 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 20-01-2019 19:30 T10 4-9 
33395 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 27-01-2019 19:30 T10 8-8 
30972 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 09-02-2019 18:30 T10 10-7 
31040 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 03-03-2019 12:00 T7 8-7 
31006 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 24-03-2019 16:30 T6 6-10 
30971 Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh Heidi Milants - Christel Boeckx za 06-04-2019 18:00 T8 8-5 



Leen Hoste - Anne Van Dingenen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31010 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 04-11-2018 13:30 T6 3-5 
30976 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh za 10-11-2018 19:30 T5 4-9 
31000 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 01-12-2018 15:00 T7 6-10 
33400 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 16-12-2018 11:00 T8 8-6 
30979 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 05-01-2019 20:30 T6 4-7 
30992 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Leen Hoste - Anne Van Dingenen vr 11-01-2019 19:00 T7 4-10 
30985 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 13-01-2019 17:30 T6 10-1 
31045 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 27-01-2019 14:00 T7 4-7 
30981 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 09-03-2019 14:00 T9 2-13 
30980 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 09-03-2019 16:00 T9 7-6 
31058 Linda Van Craen - Nik Casteels Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 20-04-2019 14:00 T7 8-5 
30978 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 20-04-2019 15:30 T10 6-7 
31021 Hilde Flips - Tinne Gille Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 20-04-2019 20:00 T9 8-6 
30977 Leen Hoste - Anne Van Dingenen Heidi Milants - Christel Boeckx zo 21-04-2019 19:30 T10 10-3 



Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
30982 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 23-09-2018 18:30 T5 8-5 
30988 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-10-2018 18:00 T7 3-10 
31049 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 26-10-2018 19:00 T7 6-9 
30987 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 11-11-2018 16:00 T7 7-7 
33405 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels zo 11-11-2018 18:30 T10 2-13 
31014 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 24-11-2018 21:00 T9 7-6 
30995 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 22-12-2018 20:00 T9 4-9 
31025 Hilde Flips - Tinne Gille Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 12-01-2019 20:00 T9 7-8 
30985 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 13-01-2019 17:30 T6 10-1 
30986 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 10-02-2019 19:30 T6 7-11 
31004 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 22-03-2019 18:30 T5 4-9 
31063 Linda Van Craen - Nik Casteels Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 22-03-2019 20:30 T5 3-11 
30984 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten vr 29-03-2019 18:30 T5 10-6 
30983 Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels Heidi Milants - Christel Boeckx vr 05-04-2019 22:00 T8 9-5 



Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31003 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 29-09-2018 16:30 T6 8-5 
30990 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Heidi Milants - Christel Boeckx za 06-10-2018 15:30 T10 3-9 
33404 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck zo 21-10-2018 19:30 T6 8-4 
30994 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 04-11-2018 12:00 T9 1-11 
30989 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh za 10-11-2018 18:30 T5 6-5 
31013 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck vr 23-11-2018 19:00 T9 9-4 
30995 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 22-12-2018 20:00 T9 4-9 
31024 Hilde Flips - Tinne Gille Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 05-01-2019 15:30 T10 10-3 
30992 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Leen Hoste - Anne Van Dingenen vr 11-01-2019 19:00 T7 4-10 
31062 Linda Van Craen - Nik Casteels Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 02-02-2019 18:30 T10 8-4 
31048 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck zo 03-02-2019 19:00 T9 11-2 
30996 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 10-02-2019 17:30 T5 2-14 
30993 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Ellen Wuyts - Anke Van Doren vr 08-03-2019 19:00 T9 7-12 
30991 Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 09-03-2019 18:30 T6 2-13 



Annelies Vermeylen - Alma Ceusters
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31003 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 29-09-2018 16:30 T6 8-5 
31055 Linda Van Craen - Nik Casteels Annelies Vermeylen - Alma Ceusters za 06-10-2018 17:30 T6 6-11 
33397 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 28-10-2018 18:00 T7 10-7 
31008 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 11-11-2018 17:30 T5 4-9 
31000 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 01-12-2018 15:00 T7 6-10 
31018 Hilde Flips - Tinne Gille Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 30-12-2018 19:30 T10 10-8 
30999 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 05-01-2019 15:30 T5 5-10 
30997 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 20-01-2019 19:30 T10 4-9 
30998 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Heidi Milants - Christel Boeckx za 09-03-2019 16:00 T8 7-9 
31042 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Annelies Vermeylen - Alma Ceusters za 16-03-2019 22:30 T10 5-0 
31004 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 22-03-2019 18:30 T5 4-9 
31002 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 23-03-2019 16:00 T8 6-7 
31001 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 23-03-2019 18:30 T5 5-10 
31005 Annelies Vermeylen - Alma Ceusters Anais Pinto - Marie Van den Eynden ma 22-04-2019 20:00 T9 6-11 



Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31007 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Heidi Milants - Christel Boeckx zo 23-09-2018 20:00 T9 9-3 
33399 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 07-10-2018 13:00 T9 2-6 
31011 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 28-10-2018 18:30 T5 6-10 
31010 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 04-11-2018 13:30 T6 3-5 
31008 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 11-11-2018 17:30 T5 4-9 
31013 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck vr 23-11-2018 19:00 T9 9-4 
31014 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 24-11-2018 21:00 T9 7-6 
31044 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx za 12-01-2019 16:00 T9 9-6 
31012 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 27-01-2019 20:00 T7 6-4 
31015 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 23-02-2019 19:00 T9 1-13 
31057 Linda Van Craen - Nik Casteels Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 10-03-2019 13:00 T8 7-8 
31020 Hilde Flips - Tinne Gille Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 10-03-2019 19:30 T5 6-7 
31009 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten vr 22-03-2019 17:30 T10 3-11 
31006 Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 24-03-2019 16:30 T6 6-10 



Hilde Flips - Tinne Gille
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31016 Hilde Flips - Tinne Gille Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 07-10-2018 20:30 T5 5-8 
31023 Hilde Flips - Tinne Gille Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 17-11-2018 16:00 T8 7-5 
31017 Hilde Flips - Tinne Gille Heidi Milants - Christel Boeckx zo 09-12-2018 20:30 T10 11-4 
31019 Hilde Flips - Tinne Gille Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten do 27-12-2018 20:30 T10 3-9 
31018 Hilde Flips - Tinne Gille Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 30-12-2018 19:30 T10 10-8 
31024 Hilde Flips - Tinne Gille Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 05-01-2019 15:30 T10 10-3 
31022 Hilde Flips - Tinne Gille Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 12-01-2019 19:00 T9 9-6 
31025 Hilde Flips - Tinne Gille Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels za 12-01-2019 20:00 T9 7-8 
31020 Hilde Flips - Tinne Gille Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 10-03-2019 19:30 T5 6-7 
31039 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Hilde Flips - Tinne Gille za 23-03-2019 17:00 T8 3-10 
31052 Linda Van Craen - Nik Casteels Hilde Flips - Tinne Gille za 23-03-2019 21:00 T8 9-6 
33394 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Hilde Flips - Tinne Gille zo 14-04-2019 17:00 T8 7-7 
31021 Hilde Flips - Tinne Gille Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 20-04-2019 20:00 T9 8-6 
31026 Hilde Flips - Tinne Gille Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 21-04-2019 12:00 T8 5-8 



Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31050 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Anais Pinto - Marie Van den Eynden za 29-09-2018 16:00 T9 2-11 
31049 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 26-10-2018 19:00 T7 6-9 
31060 Linda Van Craen - Nik Casteels Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels za 10-11-2018 17:30 T5 5-9 
33402 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels zo 02-12-2018 19:30 T10 8-7 
31047 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Stefanie Van Gorp - Els Donckers za 05-01-2019 16:00 T8 0-5 
31046 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Ellen Wuyts - Anke Van Doren vr 11-01-2019 19:00 T9 4-11 
31044 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx za 12-01-2019 16:00 T9 9-6 
31045 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 27-01-2019 14:00 T7 4-7 
31048 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck zo 03-02-2019 19:00 T9 11-2 
31040 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 03-03-2019 12:00 T7 8-7 
31041 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Heidi Milants - Christel Boeckx za 09-03-2019 17:30 T10 8-9 
31042 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Annelies Vermeylen - Alma Ceusters za 16-03-2019 22:30 T10 5-0 
31039 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Hilde Flips - Tinne Gille za 23-03-2019 17:00 T8 3-10 
31043 Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 06-04-2019 18:00 T9 6-7 



Linda Van Craen - Nik Casteels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
31055 Linda Van Craen - Nik Casteels Annelies Vermeylen - Alma Ceusters za 06-10-2018 17:30 T6 6-11 
31060 Linda Van Craen - Nik Casteels Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels za 10-11-2018 17:30 T5 5-9 
31056 Linda Van Craen - Nik Casteels Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 24-11-2018 19:30 T5 3-9 
31061 Linda Van Craen - Nik Casteels Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 02-12-2018 15:00 T9 4-10 
31053 Linda Van Craen - Nik Casteels Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 09-12-2018 18:00 T8 5-9 
33393 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Linda Van Craen - Nik Casteels zo 13-01-2019 19:30 T6 8-8 
31064 Linda Van Craen - Nik Casteels Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 20-01-2019 19:00 T8 4-14 
31062 Linda Van Craen - Nik Casteels Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck za 02-02-2019 18:30 T10 8-4 
31054 Linda Van Craen - Nik Casteels Heidi Milants - Christel Boeckx za 02-03-2019 19:30 T10 7-9 
31059 Linda Van Craen - Nik Casteels Ellen Wuyts - Anke Van Doren za 09-03-2019 19:00 T8 6-8 
31057 Linda Van Craen - Nik Casteels Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 10-03-2019 13:00 T8 7-8 
31063 Linda Van Craen - Nik Casteels Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels vr 22-03-2019 20:30 T5 3-11 
31052 Linda Van Craen - Nik Casteels Hilde Flips - Tinne Gille za 23-03-2019 21:00 T8 9-6 
31058 Linda Van Craen - Nik Casteels Leen Hoste - Anne Van Dingenen za 20-04-2019 14:00 T7 8-5 



Debby Van der Elst - Marina Sluyts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
33398 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Wendy Van den Broeck - Nicole Van Genechten za 29-09-2018 16:00 T8 5-9 
33399 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Kathleen Elsen - Eva Bruyndonckx zo 07-10-2018 13:00 T9 2-6 
33404 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Eline Van Den Bruel - Stephanie Demuijnck zo 21-10-2018 19:30 T6 8-4 
33397 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Annelies Vermeylen - Alma Ceusters zo 28-10-2018 18:00 T7 10-7 
33405 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Myrthe Van Uythem - Inge Pauwels zo 11-11-2018 18:30 T10 2-13 
33403 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Stefanie Van Gorp - Els Donckers zo 18-11-2018 14:30 T10 6-8 
33402 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Saskia Scheveneels - Sarah Scheveneels zo 02-12-2018 19:30 T10 8-7 
33400 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Leen Hoste - Anne Van Dingenen zo 16-12-2018 11:00 T8 8-6 
33393 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Linda Van Craen - Nik Casteels zo 13-01-2019 19:30 T6 8-8 
33395 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Rita Verschueren - Rita Van Den Bergh zo 27-01-2019 19:30 T10 8-8 
33401 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Ellen Wuyts - Anke Van Doren zo 10-02-2019 20:30 T5 8-8 
33396 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Heidi Milants - Christel Boeckx zo 24-03-2019 17:30 T10 9-5 
33406 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Anais Pinto - Marie Van den Eynden zo 07-04-2019 16:00 T8 4-12 
33394 Debby Van der Elst - Marina Sluyts Hilde Flips - Tinne Gille zo 14-04-2019 17:00 T8 7-7